Optymalizacja stron

Wyobraź sobie, że zadbałeś o przygotowanie wyjątkowo nowoczesnej, interaktywnej i dopracowanej w każdym szczególe strony internetowej dla swojej firmy, ale wskaźnik odwiedzin na niej jest równy zeru. Poniesione koszty w żaden sposób nie przełożyły się na wzrastającą ilość klientów, a Ty zastanawiasz się, na czym polega błąd. Jest to problem, z którym obecnie boryka się wielu przedsiębiorców.
Mamy nadzieję, że nie jesteś w takiej sytuacji, jeżeli jednak przytrafiło się to właśnie Tobie, spieszymy z wyjaśnieniami.
Dla nikogo nie jest zaskoczeniem, że Internet pełen jest różnych stron internetowych – są ich tam miliony, jeśli nie miliardy. Spróbuj zastanowić się, ile jest w sieci stron, które działają w takim samym obszarze jak Ty? Niezależnie, czy prowadzisz sklep ze zdrową żywnością, z odzieżą męską czy stronę swojego gabinetu, z pewnością masz potężną konkurencję. To w sieci obracają się w tym momencie Twoi potencjalni klienci, dlatego pozwól im się poznać.
Wyróżnienie się spośród takiej ilości firm jest nie lada wyzwaniem, szczególnie jeżeli obecnie w wynikach Google pojawiasz się na setnej lub dalszej pozycji. Statystyki nie kłamią: pierwsze 10 wyników wyszukiwania gromadzi 90% kliknięć. Zadbamy o to, abyś wyniósł się na sam szczyt, nie tylko wyników Google, ale też swojej branży.

Chcę znaleźć się na szczytach wyników Google

Z pomocą przychodzi optymalizacja SEO, czyli Search Engine Optimalization. Polega to na dostosowaniu elementów strony internetowej, czyli treści, kodu i grafik, aby była ona możliwie najlepiej widziana przez wyszukiwarkę internetową. Dzięki temu po wpisaniu w Google określonych fraz, związanych z Twoją działalnością, strona będzie pojawiała się pośród pierwszych wyników. Pracujemy etapami. Zaczynamy od wyeliminowania wszystkich błędów. Z najwyższą skutecznością optymalizujemy kolejne elementy strony internetowej, aby usunąć wszelkie przeszkody, które mogą na Twojej stronie napotkać internauci.
Zarówno zawartość, jak i konstrukcja strony internetowej, odgrywają kluczową rolę w procesie pozycjonowania. Sam proces optymalizacji poprzedzamy wnikliwym audytem, bez której nawet najlepsze działania mogą nie przynieść efektów. Zaproponujemy Ci rozwiązania, oparte na naszej wiedzy i doświadczeniu.

Realne korzyści

Po dokonaniu audytu przystępujemy do działań. Zależy nam na tym, ab Twoja strona znalazła się na szczycie wyników Google, ale na każdym etapie dbamy też o wszelkie szczegóły i jakość pracy. Dlatego masz pewność, że Twoja strona zostanie doskonale zoptymalizowana, a ruch z wyszukiwarki będzie się stale zwiększał.
Doskonale orientujemy się w najnowszych zaleceniach Google, dzięki czemu wykonywana przez nas optymalizacja SEO jest w pełni skuteczna. Eliminacja barier, zwiększona widoczność i szybkość ładowania strony, sprawne działanie i w efekcie stabilnie wzrastający ruch na stronie – czy potrzebujesz więcej argumentów?
Naszym celem jest to, aby Twoi potencjalni klienci bez przeszkód trafiali na Twoją stronę internetową oraz by korzystanie z niej było w pełni komfortowe. Szczególną rolę odgrywa zoptymalizowanie strony pod względem funkcjonalności, aby absolutnie nic nie zakłóciło procesów decyzyjnych i zakupowych klientów. Zadowolony klient z pewnością na nią powróci.

Wierzymy, że masz świetny produkt, bogaty sklep internetowy oraz ogromny potencjał. Do pełni sukcesu brakuje tylko ruchu na Twojej stronie. Zadbamy o odpowiednią optymalizację SEO Twojej witryny, aby pojawiła się na najwyższych pozycjach w naturalnych wynikach wyszukiwarki. W ten sposób nie tylko zaistniejesz w sieci, ale poznają Cię setki potencjalnych klientów. Skorzystaj z naszej wiedzy, a będziesz mógł podziwiać szybujące w górę pozycje, ruch na stronie i ilość klientów.