537 549 545
Pon. - Pt. 8:00 - 16:00

Pozycjonowanie stron

pc
Co to jest pozycjonowanie stron (SEO)?

Pozycjonowanie stron www to szereg działań, które mają na celu sprawienie, że dana strona internetowa będzie wyświetlała się w wynikach wyszukiwania na konkretne frazy kluczowe. Z pewnością niejednokrotnie korzystałeś z wyszukiwarki, szukając odpowiedzi na swoje pytania czy też poszukując konkretnych produktów. Strony, które wyświetliły Ci się jako pierwsze – i które prawdopodobnie odwiedziłeś – te właśnie te strony, które prowadzą najskuteczniejsze działania z zakresu pozycjonowania swojej strony www.

Zespół doświadczonych specjalistów
Efektywne wykorzystanie budżetu
Przejrzysta, zrozumiała umowa

Kompleksowe pozycjowanie stron internetowych

Audyt strony

Szczegółowa analiza strony internetowej pod kątem SEO wraz z jasnymi zaleceniami dotyczącymi optymalizacji.

image

Tworzenie treści

Ciekawe i angażujące treści są kluczem do zwiększenia ruchu na stronie www i przyciągnięcia uwagi użytkowników.

image

Link Building

Pozyskiwanie wartościowych odnośników do strony, które mogą pozytywnie wpłynąć na wyniki strony internetowej.

image

Pozycjonowanie stron internetowych

Wiemy, że od efektów pozycjonowania zależy między innymi to, jak będzie rozwijał się Twój biznes. A zatem mamy ten sam cel – sprawienie, aby działania SEO pozwoliły na uzyskanie świetnych efektów.

< Chcę poznać ofertę
analysis

Opinie klientów

Sprawdź inne
Współpraca z firmą Search Marketers stała się podstawą sukcesu naszych nowych usług, które zostały wprowadzone do oferty w ciągu ostatnich miesięcy.
Paulina Korycka
Digital Project Manager
Ekspert od SEO, prowadziłem z nim kilka projektów w obszarze finansów i ubezpieczeń. Pomimo bardzo dużej konkurencji udało się uzyskać "1" na kluczowe słowa. Przy jednym projekcie z 800 UU z organica w 6 mies. zrobił 80 tys. UU.
Przemysław Grzymała
Help Hero
Gwarantowane lekkie pióro i świetny warsztat. Teksty czyta się z niekłamaną przyjemnością. Niezależnie od poziomu skomplikowania tematu copywriter radzi sobie z nim świetnie, w razie potrzeby podpierając się solidnym researchem. Szczerze polecam!
Grzegorz Illg
Wiceprezes Zarządu, High Experts Sp. z o.o.
Firma IMSET szukała wsparcia w ramach szeroko rozumianego zakresu działań marketingowych. Na co mogliśmy liczyć? Na pełną samodzielność, przejmowanie pełnej odpowiedzialności za skomplikowane projekty, które wymagały dobrej organizacji pracy i koordynowania przydzielonych grafików. Współpraca przynosi realne i mierzalne efekty dla naszych klientów i to jest ogromny atut.
Łukasz Jurczak
Prezes Zarządu, IMSET Sp. z o.o.
Rzetelność (plan działań w social media rozpisany dokładnie na miesiąc do przodu), terminowość (wywiązywanie się w 100% z umówionych terminów), szybkość (najdłużej na teksty czekałem 4 dni), jakość (grafiki i hasła dobrane perfekcyjnie) - polecam współpracę i życzę wszystkim takich partnerów biznesowych.
Jakub Nawrocki
Członek Zarządu, AUKEY Poland
Główne cechy, którymi charakteryzował się Pan Mateusz: doskonałe rozumienie zagadnień projektowych, dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań, samodzielność i kreatywność w wykonywaniu zadań, bardzo dobry kontakt, wysoka kultura osobista, zaangażowanie w pracę.
Krzysztof Janiszewski
Fabryka Zaproszeń

Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić

Zostaw kontakt do siebie, a niedługo się odezwiemy. Wspólnie znajdziemy najlepszą formę reklamy dla Twojej firmy.

Jeżeli chcesz, zaproponuj formę i godzinę kontaktu.