537 549 545
Pon. - Pt. 8:00 - 16:00

O nas

Zastanawiasz się, kim jesteśmy?

Search Marketers to niewielka agencja SEO, która działa na rynku od kilku lat. Na samym początku udało nam się zgromadzić zespół świetnych specjalistów, posiadających doświadczenie nie tylko w SEO, ale też w Content Marketingu czy w innych dziedzinach marketingu. Dzięki temu dzisiaj tworzymy zespół, który jest w stanie zaoferować kompleksowe działania, mające na celu wyróżnienie biznesów naszych klientów.

Doskonale wiemy – i być może Ty też już wiesz – że posiadanie strony internetowej to nie wszystko. Na samym początku o stronie internetowej wiesz Ty, kilka osób z Twojego otoczenia oraz pracownicy firmy, którzy tę stronę stworzyli. Kluczem do sukcesu jest sprawienie, że Twoja strona będzie dostępna dla tysięcy użytkowników – i że grono to stale będzie rosło.

Zadbamy o dobre SEO dla Twojej firmy

Sprawimy, że Twoja strona internetowa będzie wyświetlała się w wynikach wyszukiwania Google na frazy związane z Twoją branżą. Dzięki temu w krótkim czasie nie tylko dogonisz, ale też WYPRZEDZISZ konkurencję.

Sprawdź więcej!
profit
image
Sprawny kontakt

Wiemy, jak ważny jest dobry kontakt, dlatego jesteśmy do Twojej dyspozycji. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

image
Zgrany team

Wspólnie dbamy o to, aby świadczyć usługi najwyższej jakości. A wszystko to w świetnej atmosferze!

image
Nie tracimy czasu

Dobre efekty to szybkie efekty. Na pewno nie chcesz czekać zbyt długo? Zaufaj nam, a już niebawem zabierzemy się do pracy!

Brzmi dobrze?

Oczywiście, że tak. Teraz pozostaje Ci tylko skontaktować się z nami. Im szybciej to zrobisz, tym wcześniej zabierzemy się do pracy!
Wiesz już, kim jesteśmy i czym się zajmujemy.
Mamy nadzieję, że już niebawem to my poznamy Ciebie – i nawiążemy owocną współpracę!

elements eye

Opinie klientów

Sprawdź inne
Współpraca z firmą Search Marketers stała się podstawą sukcesu naszych nowych usług, które zostały wprowadzone do oferty w ciągu ostatnich miesięcy.
Paulina Korycka
Digital Project Manager
Ekspert od SEO, prowadziłem z nim kilka projektów w obszarze finansów i ubezpieczeń. Pomimo bardzo dużej konkurencji udało się uzyskać "1" na kluczowe słowa. Przy jednym projekcie z 800 UU z organica w 6 mies. zrobił 80 tys. UU.
Przemysław Grzymała
Help Hero
Gwarantowane lekkie pióro i świetny warsztat. Teksty czyta się z niekłamaną przyjemnością. Niezależnie od poziomu skomplikowania tematu copywriter radzi sobie z nim świetnie, w razie potrzeby podpierając się solidnym researchem. Szczerze polecam!
Grzegorz Illg
Wiceprezes Zarządu, High Experts Sp. z o.o.
Firma IMSET szukała wsparcia w ramach szeroko rozumianego zakresu działań marketingowych. Na co mogliśmy liczyć? Na pełną samodzielność, przejmowanie pełnej odpowiedzialności za skomplikowane projekty, które wymagały dobrej organizacji pracy i koordynowania przydzielonych grafików. Współpraca przynosi realne i mierzalne efekty dla naszych klientów i to jest ogromny atut.
Łukasz Jurczak
Prezes Zarządu, IMSET Sp. z o.o.
Rzetelność (plan działań w social media rozpisany dokładnie na miesiąc do przodu), terminowość (wywiązywanie się w 100% z umówionych terminów), szybkość (najdłużej na teksty czekałem 4 dni), jakość (grafiki i hasła dobrane perfekcyjnie) - polecam współpracę i życzę wszystkim takich partnerów biznesowych.
Jakub Nawrocki
Członek Zarządu, AUKEY Poland
Główne cechy, którymi charakteryzował się Pan Mateusz: doskonałe rozumienie zagadnień projektowych, dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań, samodzielność i kreatywność w wykonywaniu zadań, bardzo dobry kontakt, wysoka kultura osobista, zaangażowanie w pracę.
Krzysztof Janiszewski
Fabryka Zaproszeń

NASI KLIENCI

Zobacz, dla kogo pracowaliśmy. Z niektórymi markami działamy już od kilku lat. Każdy klienta jest dla nas ważny!

Sprawdź z kim pracowaliśmy

Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić

Zostaw kontakt do siebie, a niedługo się odezwiemy. Wspólnie znajdziemy najlepszą formę reklamy dla Twojej firmy.

Jeżeli chcesz, zaproponuj formę i godzinę kontaktu.