O nas

Poznaj Search Marketers i zaplanuj z nami swój sukces!

Firma Search Marketers powstała 5 lat temu. Podstawowym profilem naszej działalności jest pozycjonowanie stron internetowych. Specjalizujemy się wspieraniem polskich stron internetowym, ale z powodzeniem działamy na terenie całej Europy.

Wiemy, że posiadanie strony internetowej to nie wszystko. Aby skutecznie przyciągać na nią nowych użytkowników, konieczne jest uzyskanie dobrej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. To działalnie jest określane jako SEO – search engine optimization, optymalizacja stron pod kątem wyszukiwarek internetowych. W Search Marketers mamy potrzebne doświadczenie i wiedzę, którą stale wzbogacamy, aby Twoja witryna uzyskiwała coraz lepszą pozycję i była chętnie odwiedzana.
W Search Marketers wiemy, że sama wysoka pozycja nie zawsze wystarczy, aby przynieść zysk. Dążymy do pozyskiwania ruchu, który jest wartościowy. Korzystamy z różnych technik: zajmujemy się audytem SEO, pozycjonujemy i optymalizujemy strony, a także zajmujemy się Content Marketingiem.

Co robimy?

Audyt SEO

Dzięki profesjonalnemu audytowi SEO poznasz obszary które należy poprawić pod katem lepszej widoczności strony przez roboty wyszukiwarek. Przeprowadzamy dokładny, kompleksowy audyt, a następnie optymalizujemy witrynę w taki sposób, ale maksymalnie poprawić jej widoczność, czytelność, i tym samym- liczbę odwiedzin

Content Marketing

W ramach usługi Content Marketingu tworzymy dla Ciebie treści, które są przydatne i atrakcyjne. Odpowiednie teksty umieszczone na stronie, poza zwiększoną rozpoznawalnością Twojej marki, przyniosą zyski. Wiemy, jak pisać, aby przyciągać uwagę czytelników, zainteresować ich Twoja firmą i zatrzymać ich, aby spędzili na stronie więcej czasu.

Kompleksowa usługa

Kompleksowa usługa pozycjonowania stron to nasza specjalizacja. Korzystamy ze sprawdzonych, bezpiecznych i efektownych rozwiązań. Stale aktualizujemy naszą wiedzę i metody, dbając o to, by Twoja strona była najlepiej usytuowana w wynikach wyszukiwania Google. Efekty naszej pracy można zauważyć bardzo szybko, nawet w kilka tygodni.

Dzięki współpracy z Search Marketers nie musisz sam poznawać wszystkich terminów związanych z marketingiem internetowym – my się tym zajmiemy. SEO, CTA, atrybuty, boty, filtry, frazy, TR, SERP, link building, UU czy meta dane nie mają przed nami tajemnic.   Z nami ruch organiczny na Twojej stronie się zwiększy, z nim – konwersja, szanse na wysoką sprzedaż i sukces. Co najważniejsze – odpowiednie działania optymalizujące i pozycjonujące stronę dają trwały i długofalowy efekt. Przekonało się o tym już wielu naszych zadowolonych klientów. Nasza siedziba mieści się w Gdyni, na ul. Matejki 5. Dla nas jednak nie ma granic! Obszar naszego działania obejmuje całą Europę. Chcesz poznać naszą ofertę? Napisz do nas! Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy ofertę skrojoną pod Twoje potrzeby.