537 549 545
Pon. - Pt. 8:00 - 16:00

Pozycjonowanie lokalne

Prowadzisz lokalny biznes i zastanawiasz się, w jaki sposób możesz dotrzeć do nowych klientów?

Konkurencja w Twoim mieście stale się rozwija, a Ty stoisz w miejscu? Pozycjonowanie lokalne może być rozwiązaniem Twoich problemów!
seo-analysis
Pozycjonowanie lokalne cieszy się dużą popularnością. Jest to bardzo ciekawa dziedzina SEO, która zajmuje się przede wszystkim zwiększaniem widoczności danej witryny w konkretnej lokalizacji. Jeśli na przykład prowadzisz warsztat samochodowy w Gliwicach, z pewnością nowych klientów poszukujesz właśnie w tym mieście. Dzięki pozycjonowanie regionalnemu możesz zwiększyć widoczność swojej witryny na zapytania, dotyczące najlepszego warsztatu w Gliwicach.
Co możemy dla Ciebie zrobić?
local-seo

Czy warto zdecydować się na SEO lokalne?

Pozycjonowanie lokalne to świetny sposób na dotarcie do zupełnie nowych klientów bezpośrednio w miejscu Twojej działalności. W wielu branżach takie SEO to strzał w dziesiątkę – a przede wszystkim najlepszy sposób na pozyskanie nowych klientów. Lokalne SEO to dobra propozycja dla małych i dużych firm.

Chcę poznać ofertę!

Opinie klientów

Sprawdź inne
Współpraca z firmą Search Marketers stała się podstawą sukcesu naszych nowych usług, które zostały wprowadzone do oferty w ciągu ostatnich miesięcy.
Paulina Korycka
Digital Project Manager
Ekspert od SEO, prowadziłem z nim kilka projektów w obszarze finansów i ubezpieczeń. Pomimo bardzo dużej konkurencji udało się uzyskać "1" na kluczowe słowa. Przy jednym projekcie z 800 UU z organica w 6 mies. zrobił 80 tys. UU.
Przemysław Grzymała
Help Hero
Gwarantowane lekkie pióro i świetny warsztat. Teksty czyta się z niekłamaną przyjemnością. Niezależnie od poziomu skomplikowania tematu copywriter radzi sobie z nim świetnie, w razie potrzeby podpierając się solidnym researchem. Szczerze polecam!
Grzegorz Illg
Wiceprezes Zarządu, High Experts Sp. z o.o.
Firma IMSET szukała wsparcia w ramach szeroko rozumianego zakresu działań marketingowych. Na co mogliśmy liczyć? Na pełną samodzielność, przejmowanie pełnej odpowiedzialności za skomplikowane projekty, które wymagały dobrej organizacji pracy i koordynowania przydzielonych grafików. Współpraca przynosi realne i mierzalne efekty dla naszych klientów i to jest ogromny atut.
Łukasz Jurczak
Prezes Zarządu, IMSET Sp. z o.o.
Rzetelność (plan działań w social media rozpisany dokładnie na miesiąc do przodu), terminowość (wywiązywanie się w 100% z umówionych terminów), szybkość (najdłużej na teksty czekałem 4 dni), jakość (grafiki i hasła dobrane perfekcyjnie) - polecam współpracę i życzę wszystkim takich partnerów biznesowych.
Jakub Nawrocki
Członek Zarządu, AUKEY Poland
Główne cechy, którymi charakteryzował się Pan Mateusz: doskonałe rozumienie zagadnień projektowych, dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań, samodzielność i kreatywność w wykonywaniu zadań, bardzo dobry kontakt, wysoka kultura osobista, zaangażowanie w pracę.
Krzysztof Janiszewski
Fabryka Zaproszeń

Pozycjonowanie lokalne, jakiego oczekujesz

Postaw na profesjonalne podejście

image
Doświadczenie specjaliści

Za lokalne SEO dla Twojego biznesu odpowiadać będą doświadczeni specjaliści w dziedzinie pozycjonowania stron. Przede wszystkim sprawdzimy, czy lokalne SEO jest dobrym wyborem w przypadku Twojej firmy.

image
Indywidualna strategia

Następnie przygotowujemy strategię działań i zaczniemy ją wdrażać – a Tobie pozostanie jedynie oczekiwanie na nowych klientów. Gwarantujemy, że dzięki pozycjonowanie lokalnemu pojawią się oni już niebawem!

Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić

Zostaw kontakt do siebie, a niedługo się odezwiemy. Wspólnie znajdziemy najlepszą formę reklamy dla Twojej firmy.

Jeżeli chcesz, zaproponuj formę i godzinę kontaktu.