537 549 545
Pon. - Pt. 8:00 - 16:00

Social Media Marketing

Zauważyłeś, że profile w mediach społecznościowych niektórych marek budzą ogromne zainteresowanie?

Każdego dnia odwiedzają je setki, a nawet tysiące osób? Dzięki temu firmy te mogą stale się rozwijać. W czym tkwi sekret? To nie przypadek – za dobrze działający profil w social media odpowiada szereg specjalistów, którzy realizują dobrze opracowaną strategię. Dzięki nam Ty również możesz przyciągnąć szerokie grono użytkowników do swojej marki w social media!

Wyróżnij się w mediach społecznościowych

Szukasz sposobu na przyciągnięcie potencjalnych klientów do swojego profilu w social media? Przekonasz się, że dzięki naszemu wsparciu będzie to możliwe!
Chcę wyróżnić swoją firmę!
social

Profesjonalne prowadzenie social media

Obecność w social media to jeden z najlepszych sposobów na reklamę marki

Lepsza rozpoznawalność

Odpowiednie działania sprawią, że Twoja marka w krótkim czasie stanie się rozpoznawalna dla wielu użytkowników

Poprawa wizerunku

Dla użytkowników ogromne znaczenie ma to, w jaki sposób przedstawiasz swoją ofertę. Social media to doskonałe miejsce!

Profesjonalny content

Publikowanie odpowiedniego contentu w social media to najlepszy sposób na budowanie wizerunku eksperta

Zostaw konkurencję w tyle

Wyróżnij się na tle konkurencji i zadbaj o to, aby potencjalni klienci trafiali właśnie do Ciebie!

Reklama w social media

image

Innowacyjne kampanie

Zadbamy o to, aby kampanie reklamowe w social media przynosiły wymierne korzyści dla Twojej firmy. To naprawdę dobra inwestycja!

photo
image

Doskonałe wyniki

Social media to idealne miejsce na zwiększenie rozpoznawalności marki. Dzięki odpowiednim kampaniom szybko osiągniemy cel.

Opinie klientów

Sprawdź inne
Współpraca z firmą Search Marketers stała się podstawą sukcesu naszych nowych usług, które zostały wprowadzone do oferty w ciągu ostatnich miesięcy.
Paulina Korycka
Digital Project Manager
Ekspert od SEO, prowadziłem z nim kilka projektów w obszarze finansów i ubezpieczeń. Pomimo bardzo dużej konkurencji udało się uzyskać "1" na kluczowe słowa. Przy jednym projekcie z 800 UU z organica w 6 mies. zrobił 80 tys. UU.
Przemysław Grzymała
Help Hero
Gwarantowane lekkie pióro i świetny warsztat. Teksty czyta się z niekłamaną przyjemnością. Niezależnie od poziomu skomplikowania tematu copywriter radzi sobie z nim świetnie, w razie potrzeby podpierając się solidnym researchem. Szczerze polecam!
Grzegorz Illg
Wiceprezes Zarządu, High Experts Sp. z o.o.
Firma IMSET szukała wsparcia w ramach szeroko rozumianego zakresu działań marketingowych. Na co mogliśmy liczyć? Na pełną samodzielność, przejmowanie pełnej odpowiedzialności za skomplikowane projekty, które wymagały dobrej organizacji pracy i koordynowania przydzielonych grafików. Współpraca przynosi realne i mierzalne efekty dla naszych klientów i to jest ogromny atut.
Łukasz Jurczak
Prezes Zarządu, IMSET Sp. z o.o.
Rzetelność (plan działań w social media rozpisany dokładnie na miesiąc do przodu), terminowość (wywiązywanie się w 100% z umówionych terminów), szybkość (najdłużej na teksty czekałem 4 dni), jakość (grafiki i hasła dobrane perfekcyjnie) - polecam współpracę i życzę wszystkim takich partnerów biznesowych.
Jakub Nawrocki
Członek Zarządu, AUKEY Poland
Główne cechy, którymi charakteryzował się Pan Mateusz: doskonałe rozumienie zagadnień projektowych, dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań, samodzielność i kreatywność w wykonywaniu zadań, bardzo dobry kontakt, wysoka kultura osobista, zaangażowanie w pracę.
Krzysztof Janiszewski
Fabryka Zaproszeń

Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić

Zostaw kontakt do siebie, a niedługo się odezwiemy. Wspólnie znajdziemy najlepszą formę reklamy dla Twojej firmy.

Jeżeli chcesz, zaproponuj formę i godzinę kontaktu.